Yhteystiedot

Palvelua tuottaa ja julkaisee Terve Media Oy, jonka toimitus, asiakaspalvelu ja markkinointi sijaitsevat Oulussa ja myynti Helsingissä.

Oulun toimisto

Terve Media Oy
Saaristonkatu 22
90100 Oulu
Puhelin: 020 780 6070 (vaihde)
Sähköposti: toimisto@tervemedia.fi

Helsingin toimisto

Terve Media Oy
Risto Rytin tie 33
00570 Helsinki
Puhelin: 020 780 6070 (vaihde)
Sähköposti: toimisto@tervemedia.fi

Laskutustiedot

Laskutusosoite (paperilaskut):
Terve Media Oy
PL 5042
70701 Kuopio

Sähköinen laskutusosoite:
OVT-tunnus (Enfo Zender) 003701085077
Y-tunnus FI01085077

Henkilöstön yhteystiedot

Toimitusjohtaja
Lasse Hyyti, lasse.hyyti@tervemedia.fi, puhelin 040 772 6811

Kaupallinen johtaja
Sami Oittinen, sami.oittinen@tervemedia.fi, puhelin 050 409 6190

Myynti

Avainasiakaspäällikkö
Minna Haipus, minna.haipus@tervemedia.fi, puhelin 040 719 6088

Avainasiakaspäällikkö
Pia Lindroos, pia.lindroos@tervemedia.fi, puhelin 050 402 8802

Verkkomainonta ja printtituotteet

Projektikoordinaattori, sisältömarkkinointi
Laura Koskela, laura.koskela@tervemedia.fi, puhelin 040 717 6439

Projektikoordinaattori, verkkomainonta
Reetta Hukkanen, reetta.hukkanen@tervemedia.fi, puhelin 050 324 7500

Projektikoordinaattori, Lääkärin työkalut

Sanna Häkkinen, sanna.hakkinen@tervemedia.fi, puhelin 040 573 5356

Graafinen suunnittelija
Mervi Heusala, mervi.heusala@tervemedia.fi, puhelin 040 717 6577

Toimitus

Päätoimittaja
Teemu Puhakka, teemu.puhakka@tervemedia.fi, puhelin 040 550 3695

Tuottaja
Tuukka Niskanen, tuukka.niskanen@tervemedia.fi, puhelin 040 717 6432

Verkkotoimittaja
Sanna Tarvainen, sanna.tarvainen@tervemedia.fi, puhelin 040 195 1556

Sosiaalisen median tuottaja ja verkkotoimittaja
Suvi Vinblad, suvi.vinblad@tervemedia.fi, puhelin 040 539 3096

Reporter
Susanna Bell, 040 215 9529

Tekninen kehitys

Ohjelmistosuunnittelija
Marko Salo

Ohjelmistosuunnittelija
Tero Piri